Aysan Makina Metal İşleme Sanayi

Makina Parkuru

AYSAN MAKİNA, Otomotiv ve Makina sektörlerine yan sanayi hizmeti veren bir kuruluş olarak çok çeşitli talaşlı imalat parçalarının üretimini gerçekleştirmektedir. Bunlar kısaca; Hidrolik Pompa ve Valflerde kullanılan Pistonlar ve Sürgüler, Pernolar, Rakorlar, Şaftlar, Tapalar, Mafsallar, Kavramalar, Burçlar, Saplamalar, Bloklar, Civatalar, Somunlar ve Muhtelif Bağlantı Parçaları olarak gruplandırılabilir.

AYSAN MAKİNA, Üretim Parkurunu ve Yönetim Sahasını daha geniş ve çağdaş bir alt yapı ortamına kavuşturmak amacıyla, 3500 m2′ lik kapalı alana sahip fabrika inşaatına başlamıştır.

AYSAN MAKİNA’ nın gündemindeki bir diğer yatırım atağı da; makina parkurunun gelişen teknolojiye sürekli uygun olmasını sağlamaktır. Bu amaçla otomasyona geçiş sağlanmaya çalışılmakta, makine parkuru giderek CNC tipi tezgahlara doğru dönüştürülmektedir.

Bu kapsamda yakın bir zamanda pek çok CNC Torna Tezgahı ve Dik İşleme Merkezi makina parkuruna dahil edilmiştir.

AYSAN MAKİNA bu gün, uzman mühendis ve operatör kadrosuyla ve sahip olduğu makina parkuruyla, çok kompleks talaşlı imalat parçalarını, müşteri beklentilerine uygun ölçü ve hassasiyetlerde elde edebilmektedir.

MAKİNA PARKURUMUZ ICIN TIKLAYINIZ.

Genel Müdür

saimtopcu@aysan.com.tr

Üretim

uretim@aysan.com.tr

Kalite

kalite@aysan.com.tr

Satış Departmanı

anazan@aysan.com.tr

Muhasebe Satınalma

ulku@aysan.com.tr

İnsan Kaynakları

personel@aysan.com.tr

Latest posts