Aysan Makina Metal İşleme Sanayi

Duyurular

Firma Profili

AYSAN MAKİNA, 1986 yılında, otomotiv yan sanayine hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. 1987 yılından itibaren büyüme trendini yakalamış olan firmamız, bu tarihten günümüze değin sürekli üretim kapasitesini ve ürün yelpazesini arttırarak bu günkü seviyesine ulaşmıştır. Farklı ve daha büyük firmaları müşteri portföyüne katmayı başarabilmiştir.

 

Firmamız 1998 yılına değin geçen süreçte, makine parkurunu arttırma yönündeki yatırımlarına ağırlık vermiştir. Bu tarihten itibaren kalite ve kalite güvencesinin sağlanmasına yönelik faaliyetlerine hız veren firma, ölçüm ekipmanlarının sayı ve nitelik olarak zenginleştirilmesini sağlamış, kalite güvence sistemi kurma ve uygulama faaliyetlerini başlatarak, firma bünyesinde bir kalite sisteminin uygulanır hale gelmesini sağlamaya çalışmıştır.

 

AYSAN MAKİNA giderek dozu artan rekabet ortamında rekabetçi avantajını güçlendirebilmek için, verimlilik odaklı bir Kalite Yönetim Sistemini uygulamayı ve bu suretle müşteri odaklı olmayı ilke haline getirmiştir.

 

Amaç ilk defada da doğru ve tam olarak istenen ürünü elde etmek ve bu sayede müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu amaçla üretim kapasitemizi arttırmak, kaliteyi tüm süreçlerimizde etkin yönetmek, kalite seviyemizi daha da yükseltmek ve sürekli geliştirmek için planlı olarak çalışmalarımız devam etmektedir.

 

Firmamız yakın bir zamanda üretim sahasını kendi fabrika ortamına taşımayı, makine-ekipman parkurunu daha da geliştirmeyi, TS 16949′ a uygun bir Kalite Yönetim Sistemini planlayıp uygulamayı ve bu suretle sektöründe öncü bir kuruluş olmayı hedeflemektedir.

 

 

Saim Topçu

 

Genel Müdür

Aysan Makina Metal İşleme Sanayi

Ek Alan Yeri 1

Ek Alan Yeri 2